Vanessa už nechce líbat Zaca Efrona

22. září 2010 v 22:09 | Vrrr ﺕ Bjů |  News
Článek z časopisu BRAVO! Prosím,znáte náš bulvár,proto to neberete vše vážně :)

Zarostlá brada možná dělá z mužů neodolatelné drsňáky, ale že by je napadlo, co na to říkají holky, které se s nimi chtějí líbat? Stejně ne/nadšená je právě Vanessa Hudgens s fousu Zaca Efrona...
Prý to při líbání strašně svědí! Zac si pěstuje od poslední role v 'Charlie St. Cloud' sportovní look, ale jak říká "Pro Vanessu to velký hit zrovna není." Když se ho novináři ptali na londýnské premiéře 'Charlie St Cloud' v Leicester Square, řekl: "Když chci Vanessu políbit, mé fousy ji prý velmi svědí."

Zac Efron také podotkl, že jeho strniště nemá nic společného s novou image "upířího idola" z Twilight Roberta Pattinsona. Ten se nechal zarůst při cestování napříč Spojenými státy.

Kromě vzhledu se probírala i budoucnost, a tak se Zac rozhovořil o své touze pracovat po boku britských herců a hereček, obdivuje třeba Gerarda Butlera, Thandie Newton, Toma Wilkinsona nebo Toma Hardyho.

Jak dlouho Zacovi vydrží image drsňáka teprve uvidíme. Ale vzhledem k tomu, jak se na jeho strniště tváří jeho přítelkyně Vanessa, moc dlouho asi ne.
"Zac a Vanessa jsou ten nejromantičtější pár na světě, jsou do sebe pořád tak zamilovaní!" říká na rovinu Zacův kolega z posledního natáčení Augustus Prew. Ten s oběma hvězdami 'High School Musical' trávil čas při práci v Kanadě. "My se Zacem jsme natáčeli ve Vancouver a nedaleko, také v Britské Kolumbii, natáčela Vanessa zase svůj film 'Sucker Punch'. Volný čas jsem trávili všichni spolu i s mou přítelkyní, a bylo to opravdu moc fajn."


zdroj for you:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama